Zarząd Spółki

Joanna Sitarz

Prezes Zarządu

Posiada wykształcenie wyższe. Ukończyła Organizację i Zarządzanie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Podatki na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. W 2010 roku uzyskała certyfikat księgowy. W latach 1996-2006 pracowała w Telekomunikacji Polskiej SA, następnie w Orange Polska SA początkowo pracowała jako Główny specjalista ds. wsparcia procesów biznesowych następnie jako Kierownik wydziału ds. rachunkowości oraz Ekspert ds. rachunkowości. Od lipca 2018 roku prokurent Venture Inc. .

Rada Nadzorcza

Maciej-Jarzebowski

Maciej Jarzębowski

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Studiował na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Doświadczony inwestor. Zbudował od podstaw spółki, które osiągnęły statut podmiotu notowanego na GPW: Bankier.pl S.A. oraz LiveChat Software S.A. Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu Venture Inc S.A., oraz członka Rad Nadzorczych kilku spółek, w tym Przewodniczącego Rady Nadzorczej LiveChat Software S.A. Posiada doświadczenie we współpracy z takimi funduszami jak MCI Management, Capital Partners SA, bmp AG czy Tar Heel Capital. Wspiera tworzenie strategii biznesowych spółek portfelowych i odpowiada za realizację strategii rozwoju Venture Inc S.A.

Jakub-Sitarz2

Jakub Sitarz

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Doświadczony inwestor, przedsiębiorca branży IT oraz ekspert w dziedzinie nowych technologii, certyfikowany fachexpert przez TÜV Thüringen. Założyciel oraz architekt systemów IT w takich spółkach jak LiveChat Software S.A. I Domena.pl S.A.. Założyciel, Partner Zarządzający oraz ekspert IT w funduszach preeseed&seed I inkubatorach: Internet Works Sp. z.o.o., Venture Incubator S.A., Inkubator Naukowo Technologiczny Sp.z.o.o.. Inwestor, mentor biznesowy I technologiczny w ponad 30 projektach z obszaru innowacyjnych technologii. Działa w branży capital I rynku nowych technologii od ponad 15 lat.

Urszula-Jarzebowska

Urszula Jarzębowska

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie Rachunkowości i Controlingu oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku MSR/MSSF. Od 1999 roku związana z Internetem, współzałożycielka serwisu domena.pl, uczestniczyła w budowie Portalu Finansowego Bankier.pl SA od strony administracyjnej. W latach 2001-2006 księgowa Internet Works Sp. z o.o. Od stycznia 2003 roku księgowa - następnie Dyrektor Finansowy LiveChat Software S.A.

Anna-Sitarz3-1

Anna Sitarz

Członek Rady Nadzorczej

Ukończyła Informatykę i Zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej a także Zarządzanie Sprzedażą na Uniwersytecie Ekonomicznym. Od 2009 roku zaangażowana w rozwój projektów z sektora IT, ze szczególnym doświadczeniem w obszarze sprzedaży. Członek Rady Nadzorczej AlgorTrade SA. oraz była Prezes Zarządu Inkubatora Naukowo-Technologicznego S.A.

Rafal-Sobczak

Rafał Sobczak

Członek Rady Nadzorczej

Posiada wykształcenie wyższe. Jest Absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz University of Applied Sciences Schmalkalden. Analityk i Manager z 4-letnim doświadczeniem w branży IT. Pracował dla Venture Incubator SA, McKinsey&Co Knowledge Center Poland i Inkubator Naukowo Technologiczny sp. z.o.o. Zrealizował pod względem technicznym i biznesowym due diligence ponad 50 projektów z obszaru nowych technologii. Były pracownik spółek IT m.in. Cohesiva.